Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Witamy na naszej stronie

Agencja Reklamowa Remar jest obecna na rynku od 1991 roku. Od początku dzięki przemyślanym inwestycjom w najnowsze urządzenia do produkcji reklam zapewniamy usługi reklamowe na najwyższym poziomie.
Zespół Agencji Reklamowej Remar stanowi wyspecjalizowana dziewięcio osobowa kadra pracowników.
W 1996 roku powstał nowy dział zajmujący się sprzedażą i serwisem kserokopiarek i urządzeń biurowych.

Nasza firma jest oparta na nowoczesnych technologiach oraz solidnym, zgranym i sprawdzonym zespole doświadczonych pracowników.
Gwarantujemy profesjonalną, fachową oraz kompleksową obsługę Klientów jak również elastyczność cenową względem realizowanych zleceń.

Klienci stanowią fundament naszej działalności, dlatego staramy się być godną zaufania firmą, i świadczyć usługi najwyższej jakości, zachowując przy tym terminowość realizacji zleceń.

Haft komputerowy

Haft komputerowy Jest  efektowną, elegancką i praktycznie niezniszczalną formą znakowania wszelkiej odzieży i tekstyliów.Tego typu technika znakowania wyróżnia się niezwykłą trwałością i odpornością na ścieranie i odbarwiania, stosowana  jest przede wszystkim na polarach, kurtkach, koszulkach, koszulach, czapkach, bluzach, ubraniach roboczych, spodniach, ręcznikach.
Poza tym techniką haftu komputerowego można wykonać naszywki, emblematy i tarcze szkolne.

 > więcej

Kubki reklamowe

W naszej ofercie można znaleźć takie produkty jak kubki reklamowe z nadrukiem, filiżanki, kufle oraz firmowe zestawy kawowe.
Ceramika reklamowa to chętnie wykorzystywany nośnik reklamy stosowany przez wiele firm.
Kubeczek z nadrukiem często występuje również jako upominek reklamowy rozdawany podczas organizowanych promocji, kampanii reklamowych, czy imprez. Ten miły gadżet może stanowić prezent na wszelakie okazje.
Na kubeczkach możemy umieścić dowolny nadruk jak logo, zdjęcia, dane adresowe firmy, slogany i hasła reklamowe. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki.

> więcej

Gadżety

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę gadżetów reklamowych, od najbardziej popularnych długopisów i smyczy do gadżetów tematycznych związanych z konkretną branżą oraz gażetów ekskluzywnych, takich jak wyroby ze skóry, metalu, kamienia.Gadżety reklamowe podnoszą prestiż firmy i poprawiają jej wizerunek na rynku.

Ułatwiają także przygotowanie kampanii reklamowych firm, które profesjonalnie podchodzą do reklamy i marketingu.

> więcej

Początek strony